Home Kamery CCTV Słuchawki Apple AirPods Pro
Kamery CCTV

Słuchawki Apple AirPods Pro

Poznaj specjalne AirPods ze specjalnymi możliwościami! Pierwsze całkowicie bezprzewodowe słuchawki Apple zostały skrytykowane z różnych powodów, więc AirPods Pro jest zupełnie inny. Są one nie tylko inny projekt, ale również mają nieco inną Form Factor: Słuchawki Douszne, Z silikonowe nauszniki, i to daje kilka ciekawych funkcji na raz.

AirPods Pro nie wypadnie nawet podczas aktywnych treningów, a dźwięki otoczenia nie psują dźwięku (na przykład w metrze lub na ulicy).

W tym ostatnim przypadku pomaga nie tylko Konstrukcja słuchawek, ale także aktywny system redukcji szumów.

Apple wymyślił na nowo redukcję szumów: oprócz podwójnych mikrofonów głównych używanych do mówienia i poleceń głosowych, każda słuchawka jest wyposażona w dodatkowy wewnętrzny. Co więcej, AirPods Pro ma kilka akcelerometrów, podwójne czujniki optyczne, a nawet system wyrównywania ciśnienia – wszystko dla doskonałego dźwięku w każdych warunkach.

Są sytuacje, w których nie chcesz całkowicie odłączyć się od świata zewnętrznego, więc AirPods Pro zapewnia specjalny „tryb przezroczysty” – w nim system redukcji szumów działa odwrotnie: wszystko, co się dzieje, będzie dobrze słyszalne. Przełączanie jest bardzo proste.

Zarządzanie słuchawkami w ogóle stało się wygodniejsze. Zmienił się system gestów, stał się bardziej podobny do używanego w przewodowych zestawach słuchawkowych Apple, tylko bardziej nowoczesny-bez przycisków. Dotykając dwoma palcami któregokolwiek ze słuchawek, można przełączać utwory i sterować połączeniami, długie naciśnięcie przełącza tryb tłumienia dźwięków otoczenia na przezroczysty (i odwrotnie), a Siri jest wywoływany głosem.

Obudowa AirPods Pro jest oficjalnie certyfikowana przez IPX4, więc deszcz,śnieg, plamy i pot nie spowodują awarii słuchawek. Pomimo obfitości czujników, każda słuchawka waży tylko 5,4 grama.

W przypadku AirPods Pro firma Apple opracowała specjalne sterowniki o szerokiej amplitudzie, a specjalny wzmacniacz o szerokim zakresie dynamicznym wbudowany w każdą słuchawkę pozwala wycisnąć z nich maksimum możliwości. Dźwięk słuchawek jest bogaty i zrównoważony, bas jest obecny w wystarczającej ilości.

Adaptacyjny korektor w czasie rzeczywistym dostosowuje się do słuchanej treści, więc słuchając, na przykład, Trance, nie musisz wchodzić w Ustawienia dźwięku, jeśli nagle chcesz ciężkiego rocka.

Konstrukcja Etui Do Ładowania AirPods Pro różni się od konwencjonalnych AirPods.

Etui można ładować zarówno za pomocą kabla, jak i dowolnego bezprzewodowego ładowania zgodnego ze standardem Qi.

Nie ma nieporozumień z różnymi funkcjami walizek do ładowania. Bateria obudowy zapewnia do 24 godzin pracy słuchawek, a same AirPods Pro działają do 4,5 godziny na jednym ładowaniu, a 1 godzina odtwarzania muzyki wystarcza na ładowanie słuchawek przez 5 minut.

Automatyczne wyłączanie i Bluetooth 5.0 mają na celu wydłużenie czasu pracy samych słuchawek i urządzenia, z którym są podłączone. W zestawie znajduje się również kabel i trzy pary silikonowych wkładek dousznych o różnych rozmiarach.

Author

Rozalia Stec

Rozalia Stec