Home Swiatło Apple iPad 2019 128GB Wi-Fi Gold
Swiatło

Apple iPad 2019 128GB Wi-Fi Gold

Apple iPad 10.2 to zupełnie nowy tablet, który łączy w sobie najciekawsze funkcje ipada Pro i kompaktowe wymiary, niewielką wagę, a także atrakcyjną cenę bardziej „prostych” modeli. Jeśli odejdziesz od porównań, możemy jednoznacznie powiedzieć, że iPad 10.2 jest doskonały do wszelkich zadań, które można wykonać tylko na tablecie.

Trzeba malować?

Obsługa Apple Pencil pozwoli Ci to zrobić na profesjonalnym poziomie, a także wygodnie tworzyć notatki. Musisz wpisać dużo tekstu, a laptopy nie cieszą się autonomią i brakiem ekranu dotykowego?

Obsługa markowych klawiatur Smart Keyboard, dla których tablet dodał magnetyczne złącze Smart Connector, pozwoli Ci pracować wydajniej, a autonomia iPada od dawna stała się wizytówką – do 10 godzin pracy, a waga urządzenia nie przekracza 500 gramów!

Jakie inne innowacje podoba iPad 10.2 2019? Najmilszą cechą urządzenia jest ukryty w nazwie-zupełnie nowy ekran o przekątnej 10.2 cala.

Wzrosła nie tylko przekątna, ale także rozdzielczość, która teraz pozostawia 2160 x 1620 punktów. Imponująca jasność w 500 cd / m2 sprawia, że wrażenia z pracy z tabletem jak najbliżej tych z iPada Pro, chociaż True Tone, laminowanie ekranu i zamiatanie 120 Hz iPad 10.2 nie otrzymał, ale oleofobowa powłoka ekranu jest obecna, więc rozwody i odciski palców nie psują wrażenia z pracy z urządzeniem.

Na takim wyświetlaczu miło jest nie tylko realizować swoją kreatywność, ale także po prostu czytać, grać i oglądać filmy.

Wysokiej jakości głośniki stereo sprawiają, że oglądanie wideo jest przyjemne nawet bez słuchawek lub głośników bezprzewodowych, a obecność gniazda audio 3,5 mm i obsługa aktualnej wersji Bluetooth otwiera ogromny wybór słuchawek.

Wszystkie funkcje iOS są dostępne na dowolnym iPhonie, więc dlaczego potrzebujesz iPada? Zalety tabletu są liczne i nie chodzi tylko o ekran.

W ostatnich czasach możliwości iOS na iPada wzrosły tak bardzo, że Apple nawet zmienił nazwę systemu z powrotem na iPad OS (tak nazywano go na pierwszym iPadzie). Oprócz wielu nowych profesjonalnych aplikacji, w tym Affinity Designer, Lightroom, Photoshop, a także wielu pakietów biurowych i oprogramowania do edycji wideo i muzyki, tablet otrzymał ogromne wbudowane funkcje systemu.

Wśród nich jednoczesna praca z wieloma oknami, możliwość wygodnego zarządzania plikami, a także zwiększona funkcjonalność Dock, Safari i innych standardowych aplikacji, które stały się znacznie bliżej swoich odpowiedników dla macOS. W połączeniu z unikalnymi cechami ekosystemu Apple, iPad staje się więcej niż wystarczającym komputerem, który jest łatwy i przyjemny do zabrania ze sobą wszędzie.

Author

Rozalia Stec

Rozalia Stec