Home Zegarki Inteligentna bransoletka Huawei Honor Zespół 4 Running Edition
Zegarki

Inteligentna bransoletka Huawei Honor Zespół 4 Running Edition

Bieganie wydaje się, że może być łatwiejsze? Ale w rzeczywistości właściwa technika zależy nie tylko od sukcesu treningu, ale także od prawdopodobieństwa obrażeń. Honor, a dokładniej Bransoletka Fitness Band 4 Running, wie wszystko o bieganiu.

Klasyczny Tracker został stworzony właśnie do biegania, więc oprócz zwykłych danych: kalorii, przebytej odległości i podobnych, jest w stanie rozpoznać ważne parametry, które pozwalają zrozumieć, jak osoba biegnie.

Dzięki sześcioosiowemu czujnikowi urządzenie rozpoznaje schemat kroków, siłę oddziaływania na ziemię, czas kontaktu, kadencję, długość kroków, ruchy ewersji, a także kąt obrotu.

Dane są nie tylko zbierane, ale także analizowane. Po biegu Gadżet wyda informacje i zaproponuje nowe treningi. Kolejną ważną cechą treningu biegowego jest możliwość zamocowania trackera na sznurowadłach trampek, dzięki czemu urządzenie otrzymuje bardziej kompletne i wiarygodne informacje.

Chociaż gadżet i „zaostrzony” do biegania, ale czasami chcesz odmiany: jazda na rowerze, pływanie i po prostu ładowanie.

Do systemu dodano kilka popularnych rodzajów treningów, w tym powyższe. Zawsze możesz przełączyć się na inny rodzaj aktywności, a następnie powrócić do swojej ulubionej aktywności.

Miło jest uprawiać sport i nie myśleć o świecie, ale aby nie przegapić naprawdę ważnych informacji, Gadżet wyświetla wiadomości i informacje o połączeniach. Konstrukcja urządzenia jest charakterystyczna dla tego typu gadżetów. Na zewnątrz obudowy znajduje się mały monochromatyczny ekran i przycisk sterujący.

Pasek wykonany jest z hipoalergicznego silikonu, który nie powoduje podrażnień.

Author

Rozalia Stec

Rozalia Stec