Home Zegarki Xiaomi Mi Notebook Air 13.3 ” i7 8Gb/512Gb / Mx250 Gray 2019 (JYU4149CN)
Zegarki

Xiaomi Mi Notebook Air 13.3 ” i7 8Gb/512Gb / Mx250 Gray 2019 (JYU4149CN)

Mi Notebook Air 13,3 2019 można bezpiecznie nazwać idealnym ultrabookiem. Możliwe jest to najlepszy Kompaktowy laptop z systemem Windows w połączeniu ceny, jakości, a także wielkości i wydajności.

W porównaniu z modelem 2018 zmniejszyły się boczne ramki ekranu, a procesory Intel Core i5 lub i7 ósmej generacji sprawiają, że cienki komputer staje się poważnym rozwiązaniem do pracy z wymagającymi programami.

Dyskretna karta graficzna Nvidia MX250 umożliwia uruchamianie wielu nowoczesnych gier i pracę z dwoma zewnętrznymi monitorami o rozdzielczości do 4K.

Smukła aluminiowa obudowa Mi Notebook Air jest zmontowana bardzo wysokiej jakości i wygląda bardzo ładnie. Posiadanie wymaganych portów, a także jednego Typu C pozwala zapomnieć o adapterach, a duży gładzik eliminuje konieczność zabrania ze sobą myszy.

Klawiatura laptopa jest również wysokiej jakości i wygodna.

Wyświetlacz Mi Notebook Air wykonany jest w technologii IPS i charakteryzuje się wysoką jasnością i kontrastem, a ze względu na rozdzielczość Full HD na nim przyjemnie jest oglądać wideo, ponadto przy wysokiej gęstości pikseli czcionki i zdjęcia wyglądają bardzo ładnie. Chroniony przez wyświetlacz wytrzymałym szkłem o twardości 7H.

Potężne procesory Intel uzupełnia szybka pamięć RAM DDR4, której objętość, niestety, nie można zwiększyć. Ale wbudowany szybki dysk SSD można nie tylko zastąpić bardziej pojemnym, ale także dodać do niego drugi – wewnątrz znajduje się dodatkowe gniazdo.

Przemyślany system chłodzenia skutecznie zwalcza przegrzanie. Laptop Obsługuje aktualne standardy Wi-Fi i Bluetooth, ma dobrą wbudowaną kamerę internetową, a także otrzymał wysokiej jakości wbudowane głośniki stereo Harman z obsługą DTS. I wreszcie, najlepsze jest to, że Xiaomi Mi Notebook Air może pracować na baterii do 8 godzin i obsługuje szybkie ładowanie – do 50% w mniej niż godzinę!

Author

Rozalia Stec

Rozalia Stec